دسته‌بندی نشده

تاریخچه فندک کستی

کستی (caseti) برندی اروپایی (فرانسوی) است. این کمپانی از نوامبر سال 2006 فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از ده سال سابقه در طراحی و تولید اکسسوری و لوازم لوکس سیگار را دارد.

محصولات عرضه شده توسط کمپانی کستی عمدتا برای مردان طراحی و تولید می شوند که شامل جواهرات و اکسسوری هایی از جمله؛ آویز، دستنبد، گیره پول، کمربند، گیره کراوات و کالاهای چرمی نیز می باشد.

کارخانه این برند در هنگ کنگ چین است که محصولات تولیدی خود را به بیش از 27 شهر چین و به صورت جهانی به دیگر کشور ها  نیز عرضه می کند.

کستی در کنار طراحی و تولید اکسسوری های لوکس مردانه، لوازم جانبی سیگار از جمله کاتر سیگار و زیر سیگاری نیز به بازار عرضه می کند که به تازگی خط تولید عطرهایی با قابلیت شارژ مجدد که با نام تجاری ” Caseti perfume Refill ” شناخته می شوند، را نیز راه اندازی کرده است.

فندک های برند کستی

فندک کستی که در پاریس طراحی می شوند شامل فندک های اتمی، فندک هایی با احتراق سنگی (چخماقی) و فندک های اتمی با شعله تخت می شوند. فندک های کستی  بسیار لوکس و کاربردی هستند؛ بدنه آن ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده که استفاده از آن نیز بسیار راحت است.

ترکیب مهارت و نوآوری و فن آوری های اعمال شده در ساخت این فندک ها، فندکی را تولید می کند که در نوع خود بهترین هستند.

سوخت مورد استفاده دراین فندک ها گاز بوتان است که قابلیت شارژ مجدد نیز دارند.

هر فندک کستی دارای جعبه ای لوکس و زیبا است که برای هدیه نیز بسیار مناسب می باشد.

کمپانی کستی با تنوع در مدل و سایز فندک ها و همچنین کیفیت ساخت بالا، انتظار افرادی که لوکس بودن انتخاب آن هاست را برآورده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *