نمایش 1–18 از 54 نتیجه

فیلم و موزیک

فیلم و موزیک از جذاب ترین موضوعاتی ست که به شکل های مختلف در زندگی روزمره انسان ها وجود دارد.
کمپانی زیپو با خلاقیت مثال زدنی خود از این موضوع برای طراحی و دیزاین فندک های خود استفاده کرده است.
این کمپانی تصویر آرتیست های معروف در سطح جهان و یا نمادی از سریال های مشهور را بر روی فندک های زیپو طراحی کرده است.
این طراحی های معروف با استفاده از تکنیک هایی مانند چاپ رنگی، پلاک، حکاکی لیزری و .. بر روی بدنه ی فندک های زیپو ایجاد شده که جلوه ای بسیار خاص به این فندک ها بخشیده است.

چهره های مشهور و فندک زیپو

از معروف ترین طراحی های انجام شده از بازیگران و خوانندگان می توان به الویس پیرسلی، باب مارلی، مرلین منرو و جان وین اشاره کرد. این چهره های مشهور بر روی اکثر بدنه های فندک زیپو مانند مشکی مات، طلایی، نقره ای و بلک آیس طراحی شده است.
فندک زیپو جان وین، کارگردان و بازیگر آمریکایی، و فرانک سیناترا، بزرگترین خواننده ی قرن بیستم، به صورت تولید محدود توسط این کمپانی بر روی بدنه ی فندک های زیپو طراحی و تولید شده است.

سریال های مشهور و فندک زیپو

از معروف ترین آن ها می توان به سریال امریکایی پسران اشوب اشاره کرد که لوگوی آن، فرشته ی مرگ به همراه داس، به شکل پلاک برجسته، و چاپ رنگی بر روی بدنه ی فندک زیپو نقش بسته است.

سری چهارگانه هالیوود

سری 4 گانه هالیوود از جمله کلکسیونی ترین فندک زیپوهای تولید شده توسط این کمپانی می باشد که سه چهره ی معروف سینمای آمریکای را به تصویر کشید و میتوان گفت که بعد از جنگ جهانی دوم مهر تاییدی بر اثبات حس میهن پرستی این کمپانی بود. طراحی این چهار فندک به چاپ تصویر و امضای مرلین مونرو، الویس پیرسلی، جیمز دین و تپه ی هالیوود اختصاص یافت که به همراه جعبه ی لوکس و منحصر به فرد خود که به شکل دوربین بود به بازار عرضه شد.

فندک زیپوی ستاره ی هالیوود، اشاره به پیاده روی مشاهیر هالیوود، دارد که در آن بیش از 2600 ستاره برای کارگردانان، بازیگران، خوانندگان و …نصب شده است. این فندک در سال 2001 توسط کمپانی زیپو طراحی و تولید شد که به همراه جعبه ی لوکس و ستاره شکل خود به بازار جهانی راه پیدا کرد.

این سری از فندک های زیپو که در بالا به آن ها اشاره کردیم و سایر مدل های تولید شده توسط این کمپانی از دیگر نشانه های توجه زیپو به هالیوود و دنیای سرگرم کننده ی فیلم و سریال می باشد.