نمایش 1–18 از 21 نتیجه

تولید محدود | Limited Edition

فندک زیپو

زیپو یکی از معروفترین برندهای آمریکایی فندک است که از سال 1932 فعالیت خود را آغاز کرد. فندک های زیپو به اصالت، ماندگاری و گارانتی مادام العمر خود شناخته می شوند.

طراحی متفاوت سبک بدنه و تکنیک های به کار رفته بر روی بدنه تنوع بینظیری در فندک های زیپو بوجود آورده که یکی از عوامل محبوبیت فندک های زیپو نیز بشمار می رود.

یکی از مشخصه های فندک زیپو که آن را از سایر برندهای فندک جدا می سازد استامپ زیرین فندک زیپو است که تاریخ تولید (ماه و سال) بر روی آن حک شده است که باعث جلب نظر کلکسیونرها به خود شده است.

اما دلیل دیگری که باعث شده تا این برند آمریکایی در بین کلکسیونرها بسیار محبوب باشد؛ فندک زیپوهای تولید محدود این کمپانی می باشد.

سری تولید محدود فندک های زیپو

کمپانی زیپو به مناسب های مختلف از جمله سالگرد و جشن های کمپانی زیپو و بزرگداشت موسس کمپانی زیپو، شخصیت های معروف، آرتیست و هنرپیشه های آمریکایی و خارجی و … فندک زیپوهای تولید محدود را طراحی و عرضه می کند.

هر کدام از این فندک ها شماره مخصوص به خود را دارند که بر روی بدنه آن ها حکاکی می شود. هر سری از فندک زیپوهای تولید محدود در تعداد متفاوتی تولید می شوند. به عنوان مثال فندک زیپو لیمیتد ادیشن 80 سالگی با کد 28249 درتعداد 41932 عدد تولید شده و فندک زیپو برج خلیفه با کد 167 فقط به تعداد 500 عدد تولید شده است.

اکثر فندک زیپوهای تولید محدود به دلیل داشتن جزییات طراحی خاص دارای بدنه آرمورکیس هستند و همچنین استامپ آن ها به نسبت مدل های معمولی متفاوت تر است.

این فندک ها دارای جعبه کلکسیونی منحصر به فردی هستند که قسمتی از تاریخچه کمپانی و اطلاعات مختصری از فندک تولید شده بر روی آن و یا کاتالوگ مخصوص ثبت شده است.

فندک زیپوهای تولید محدود در ایران لایتر

فروشگاه ایران لایتر با بیش از هفت سال سابقه و با داشتن تنوع بیش از 1800 فندک مختلف در تلاش است تا تجربه خریدی آسان، امن و مطمئن را برای شما به ارمغان آورد.

ما در فروشگاه ایران لایتر با موجود داشتن مجموعه کامل و بینقص از فندک زیپوهای سری لیمیتد ادیشن، امکان دسترسی سریع و راحت به این مدل های کلکسیونی را برای شما فراهم آوردیم.

همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان قبل و بعد از خرید تیم مجرب ایران لایتر بهرمند شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.