نمایش 1–18 از 87 نتیجه

سارومه

برند سارومه

تاریخچه برند سارومه به اوایل دهه 50 بازمیگردد؛ زمانی که سگاوا کونیجیرو کارخانه تولید فندک های سارومه را در ژاپن تاسیس کرد. در سال 1940 او در کار تولید ورقه های فلزی در ساخت اسباب بازی فعالیت داشت. به دلیل علاقه زیاد او به فندک های بنزینی وارداتی، کونیجیرو در سال 1948 در کنار ساخت ورقه فلزی برای اسباب بازی، طراحی و تولید فندک های بنزینی را نیز مورد توجه قرار داد.

سرانجام در سال 1952 کارخانه تولید فندک های بنزینی با نام تجاری سارومه را تاسیس کرد. فندک های تولید شده توسط کمپانی با نام های تجاری روبین، پت، اسکار، یونیکورن، شارپ، الگانس و … شناخته می شود.

طراحی بسیار ظریف با جزییاتی چشمگیر در ابعاد کوچک از ویژگی های اصلی فندک های وینتیج سارومه بود.

در سال 1960 سگاوا خط تولید خود را به طراحی و تولید فندک های گازی با طراحی ظریف تر به نسبت فندک های بنزینی تغییر داد.

با توسعه سیستم فنی فندک ها، طراحی  ظریف دستی و مکانیکی اعمال شده بر روی بدنه فندک و خلاقیت در ساخت، برند سارومه به یک برند محبوب و معتبر در داخل و خارج از مرزهای ژاپن تبدیل شد.

این کمپانی علاوه بر تولید فندک های بنزینی و گازی، جاکارتی، گیره پول و .. نیز طراحی و به بازار عرضه کرده است.

فندک های سارومه

فندک های سارومه از سری فندک های با کیفیت ساخت ژاپن هستند که از تنوع بی نظیر و طراحی شرقی برخوردارهستند.

این فندک ها در دو مدل بنزینی و گازی طراحی و تولید می شوند که از مدل فندک های بنزینی این برند می توان به سری “Oil” و از سری فندک های لوکس گازی می توان به سری “SD” با شعله معمولی و سری “BM6” با شعله جت اشاره کرد.

این کمپانی فندک های مخصوص پیپ را نیز در دستور کار تولید خود قرار داده است؛ این فندک ها (سری PSD) علاوه بر طراحی ظریف و شعله کج، دارای ابزار مخصوص پیپ (کوبه و سیخ) نیز می باشند.

فندک های گازی این برند در دو نوع شعله معمولی و شعله جت (اتمی) طراحی و تولید شده است.

برخی از فندک های تولید شده توسط این کمپانی توقف تولیده شده اند از این رو جزو مدل های خاص و کلکسیونی محصوب می شوند.

فندک های سارومه در ایران لایتر

در فروشگاه ایران لایتر علاوه بر وجود تنوع بی نظیری از فندک های بنزینی و گازی سارومه، جاکارتی و گیره پول، از محصولات لوکس این برند نیز موجود می باشد.

مجموعه ایران لایتر مفتخر است با بیش از 7 سال سابقه در این زمینه به صورت آنلاین و حضوری در خدمت شما باشد تا خریدی امن با اطمینان از اصالت کالا را تجربه کنید.

همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان تیم مجرب ایران لایتر قبل و بعد از خرید بهرمند شوید.