اطلاعات قبل از خرید

10 ایده جذاب برای حکاکی لیزری فندک + عکس

حکاکی لیزری به فرایند لایه برداری از بدنه ی فندک  گفته می شود که در آن با استفاده از دستگاه های پیشرفته یک الی دو لایه از بدنه ی  فندک برداشته می شود.

رنگ حکاکی روی بدنه با توجه به جنس بدنه ی فندک تعیین می شود که در فندک هایی با جنس کروم رنگ حکاکی نقره ای و در فندک های برنجی رنگ حکاکی طلایی و یا کرمی رنگ می شود.

فندک هایی با بدنه ساده بدون هیچ طراحی خاصی از مناسب ترین مدل های برای حکاکی محسوب می شوند. به عنوان مثال می توان به مدل های ساده و بیسیک فندک زیپو، فندک های پورشه دیزاین و پیرکاردین اشاره کرد.

انواع حکاکی فندک

به طور کلی سه نوع حکاکی لیزری بر روی بدنه ی فندک انجام می شود که در ادامه هر کدام را به تفکیک توضیح خواهیم داد.

حکاکی متن

در این نوع حکاکی هر گونه متنی را می توانید بر روی بدنه ی فندک با فونت و سایز دلخواه حکاکی کنید.

حکاکی لوگو

شما می توانید لوگوی مورد نظر خود را بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید.

حکاکی چهره و تصویر

در این نوع حکاکی با ارسال فایل با کیفیت عکس و یا چهره مورد نظر می توانید آن را بر روی بدنه حکاکی کنید.

چه فندک هایی مناسب حکاکی هستند؟

فندک هایی که طراحی خاصی ندارند و در اصطلاح به آن ها فندک های ساده می گویند مدل های مناسبی برای حکاکی به شمار می روند. از طرف دیگر فینیش بدنه ی فندک نیز در زیبایی و کیفیت حکاکی عامل بسیار مهمی محسوب می شود. در حالت کلی محدودیت خاصی برای حکاکی روی بدنه وجود ندارد اما در حکاکی تصویر و چهره بهتر است از فندک هایی که دارای فینیش براق هستند استفاده شود چرا که فینیش براق جلوه و زیبایی بیشتری به تصویر حکاکی شده می بخشد.

در کدام قسمت فندک می توان حکاکی کرد؟

پاسخ به این سوال به ابعاد بدنه ی فندک و سایز طرح مورد نظر برای حکاکی بستگی دارد. در فندک های زیپو در تمامی ابعاد فندک حتی در داخل درب فندک می توانید طرح مورد نظر خود را حکاکی کنید اما بدنه ی فندک های پیرکاردین،  پورشه دیزاین و یا سایر برندها با محدودیت بیشتری همراه است. از این رو می توان گفت فندک های زیپو به نسبت سایر برندها برای حکاکی اختصاصی  مناسب تر هستند.

10 ایده برای حکاکی روی فندک

در این بخش با توجه به تجربه و تخصص تیم ایران لایتر ایده هایی برای حکاکی روی فندک و شخصی سازی فندک شما پیشنهاد می شود که با توجه به ذوق و سلیقه ی خود و دخل و تصرف در آن می توانید انتخاب بهتری برای حکاکی روی فندک داشته باشید که در ادامه با شرح مختصری آن ها را ذکر می کنیم.

سمبل ماه تولد

سمبل هایی که برای هر ماه طراحی شده اند را شما میتوانید با کیفیتی بسیار بالا بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید چرا که یکی از خاص ترین هدیه ها برای خود و یا عزیزانتان یادآوری ماه تولدشان است.

حکاکی اسم

در این مورد شما میتوانید اسم خود، عزیزان و یا هر شخص دیگری که مد نظرتان است را روی بدنه ی فندک و در هر قسمت از آن حکاکی کنید.

حکاکی امضا

امضای شخصی شما یکی از خاص ترین و به یادماندنی ترین یادگاری هایی است که می توانید برای خود و یا به عنوان هدیه برای دیگران و عزیزان خود بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید.

لوگوی شرکت، بند موسیقی و لوگوهای شخصی

در این قسمت شما می توانید لوگوی دلخواه خود را بر روی فندک حکاکی کنید که در مورد حکاکی لوگوی شرکت می تواند به عنوان یک گیفت بسیار با کیفیت و با دوام برای تبلیغات شرکت شما و همچنین هدیه ای لوکس و خاص برای کارمندان شما در نظر گرفته شود.

حکاکی چهره

در این مورد شما می توانید چهره خود، عکس هایی خاص و منحصر به فرد از عزیزان، لبخند ها و یا عکس های خاطره انگیز خانوادگی خود را بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید. همچنین شما می توانید چهره ی سلبریتی ها و یا افراد مشهوری که به آن ها علاقه مند هستید را حکاکی کنید.

حکاکی تصویر

تصاویری که از منظره ای خاص توسط خود شما به ثبت رسیده اند و یا به نوعی جزو علایق شما محسوب می شوند را می توانید بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید.

تاریخ

ثبت تاریخ به یه یاد ماندنی ترین خاطرات و لحظه ها همیشه یکی از بهترین هدیه ها برای دوستان و عزیزان شما به شمار می شود. شما می توانید تاریخ تولد، تاریخ آشنایی و سایر تاریخ های مهم زندگی خود را برای خودتان و یا به عنوان هدیه برای دیگران حکاکی کنید.

اثر انگشت

در این مورد شما می توانید اثر انگشت خود، اطرافیان و یا پت و حیوان خانگی خود را بر رو بدنه ی فندک حکاکی کنید.

کیوآرکد

کیوآرکد موزیک و یا هر چیز دیگری که مد نظر شما می باشد را می توانید بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید.

شعر و دیالوگ های ماندگار

در این مورد شما می توانید بیت یا مصرع به یاد ماندنی از شعر و یا دیالوگ های مورد علاقه ی خود، تکیه کلام و سایر جملاتی که مد نظر شما و دوستانتان می باشد را بر روی بدنه ی فندک با فونت و سایز دلخواه خود بر روی بدنه ی فندک حکاکی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *