نمایش دادن همه 11 نتیجه

بنزین زیپو

بنزین زیپو

بنزین زیپو، سوخت اصلی مورد استفاده در فندک های زیپو و همچنین سایر فندک های بنزینی محسوب می شود.

بنزین تولید شده توسط کمپانی زیپو (بنزین فندک زیپو اصل) بدون بو و بی رنگ است از این رو برای افرادی که به بوی بنزین حساسیت دارند نیز قابل استفاده است. از دیگر ویژگی های بنزین زیپو می توان به چربی کم مواد تشکیل دهنده ی آن اشاره کرد که همین دلیل بر ماندگاری و دوام فندک زیپو است. چرا که چربی زیاد سایر بنزین ها به پنبه و نمد فندک آسیب زده و ماندگاری بنزین را در آن کاهش می دهد تا جایی که دیگر فندک زیپوی شما روشن نخواهد شد.

جهت مشاهده قیمت بنزین زیپو اصل، می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام به بررسی و مقایسه کنید.

بنزین زیپو از قابلیت اشتعال بسیار بالایی برخوردار می باشد و کمپانی زیپو به منظور بهبود عملکرد فندک های زیپو، بنزین را در دو سایز کوچک و بزرگ، 125 میل و 355 میل برای فندک های زیپو، بخاری جیبی و سایر فندک های بنزینی تولید می کند.

شارژ بنزین فندک زیپو

برای سوخت زدن به فندک زیپو کافیست تا مغزی فندک را از بدنه خارج کنید، سپس از قسمت زیر فندک نمد مغزی را کمی بالا بگیرید و پنبه های داخل مغزی را به بنزین آغشته کنید. با توجه به مصرف شما و باز و بسته کردن درب فندک، میزان مصرف سوخت متفاوت است اما معمولا بین یک الی دو هفته فندک شما نیاز به شارژ مجدد سوخت دارد.

در صورتی که فندک شما بنزین نداشته باشد از تلاش برای روشن کردن فندک و جرقه زدن جلوگیری کنید چرا که به سنگ فندک شما آسیب می رساند.

بنزین اصل و فندک زیپو

استفاده از هرگونه سوخت بنزینی ای جز بنزین زیپو به مرور زمان به فندک زیپو شما آسیب می رساند که در این صورت باید پنبه، نمد و فیتیله را تعویض کنید و یا در مواردی مغزی جدید را داخل بدنه جایگزین کنید.

سوخت جایگزین بنزین زیپو

اگر که بنزین زیپو در دسترس نبود، از بنزین رانسون نیز به منظور شارژ سوخت فندک زیپو می توانید استفاده کنید؛ کمپانی رانسون زیرمجموعه ی کمپانی زیپو محسوب می شود و از این رو میتوانید در مواقع ضروری بنزین رانسون را با بنزین زیپو جایگزین کنید.

بنزین زیپو اصل در ایران لایتر

برای عملکرد بهتر فندک زیپوی خود حتما باید از بنزین اصلی استفاده کنید تا فندک زیپوی شما دوام و ماندگاری خود را حفظ کند. برای تهیه ی بنزین اصل به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید؛ همچنین ما در فروشگاه ایران لایتر با فراهم اوردن تمامی لوازم جانبی مورد نیاز فندک زیپو تلاش داریم تا خریدی آسان و مطمئن را به شما هدیه بدهیم.