نمایش 1–18 از 1381 نتیجه

تکنیک طراحی

تکنیک های طراحی فندک زیپو

فندک های زیپو علاوه بر داشتن تنوع طرح های متفاوت بر روی بدنه، از تکنیک های طراحی متنوعی نیز برخوردارند. از جمله تکنیک های طراحی متفاوت فندک های زیپو می توان به تکنیک چاپ رنگی، نصب پلاک برجسته بر روی بدنه، 540 کالر، حکاکی لیزری و عمیق اشاره کرد.

برخی از مدل های فندک زیپو نیز هیچ گونه تکنیک طراحی ای بر روی آن ها اجرا نشده است که به مدل های ساده و بیسیک شناخته می شوند.

عمده فندک های زیپو دارای تکنیک چاپ رنگی هستند و تکنیک 360 درجه از کمترین تعداد تنوع در بین سایر تکنیک ها را شامل می شود.

انتخاب از بین تکنیک های طراحی ایجاد شده بر روی بدنه فندک های زیپو انتخابی مطابق با سلیقه خاص شماست اما تکنیک های حکاکی لیزری و حکاکی عمیق به دلیل لایه برداری از سطح بدنه فندک زیپو از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند.

تکنیک چاپ رنگی و 540 کالر با کیفیتی بسیار بالا بر روی بدنه فندک های زیپو ایجاد می شود؛ در تکنیک 540 کالر طرح مورد نظر بر روی تمامی ابعاد بدنه فندک ایجاد می شود که این بارزترین تفاوت بین 540 کالر و چاپ رنگی می باشد.

اکثر تکنیک های طراحی فندک های زیپو روی یک یا دو طرف بدنه فندک زیپو ایجاد می شود اما در تکنیک 360 درجه و 540 کالر طرح مورد نظر بر روی تمامی ابعاد فندک زیپو اجرا می شود.

تکنیک حکاکی عمیق اغلب بر روی بدنه آرمورکیس انجام می شود از این رو سنگینی آن در دست ممکن است احساس بهتری را منتقل کند. همچنین فندک زیپوهایی که پلاک برجسته فلزی بر روی بدنه آن ها نصب شده است نیز از وزن بیشتری برخوردار هستند.

تمامی تکنیک های ایجاد شده بر روی بدنه فندک های زیپو با استفاده از دستگاه های پیشرفته به صورت کاملا تخصصی ایجاد می شود از این رو نقش های اجرا شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

فندک های زیپو در ایران لایتر

مجموعه ایران لایتر با داشتن بیش از 1800 مدل از مجموعه فندک های زیپو در تلاش است تا تجربه خریدی آسان با صرف کمترین زمان ممکن را برای شما فراهم آورد.

در فروشگاه ایران لایتر آخرین مدل های تولید شده توسط کمپانی زیپو به همراه جدیدترین تکنیک های طراحی ایجاد شده بر روی سایت موجود می باشد تا در سریعترین حالت ممکن به آن ها دسترسی داشته باشید.

همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان قبل و بعد از خرید تیم مجرب ایران لایتر بهرمند شوید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.