نمایش 1–18 از 643 نتیجه

جنس بدنه

فندک زیپو

فندک های زیپو یکی از با کیفیت ترین فندک های ساخته شده توسط کمپانی آمریکایی زیپو است. دوام و ماندگاری بالا جزو اصولی است که کمپانی زیپو از همان نخستین سال های شروع به کار به آن پایبند مانده است.

این کمپانی در سال 1932 توسط جورج بلیزدل در پنسیلوانیای آمریکا تاسیس شد. شعار معروف این کمپانی (فندک شما کار میکند و یا ما رایگان آن را برای شما تعمیر میکنیم) هست که جنس بدنه فندک های زیپو یکی از عوامل تاثیر گذار در این شعار می باشد.

فندک های زیپو از دو قسمت اصلی مغزی و بدنه تشکیل می شوند که بدنه آن از فلز مقاوم و ضد زنگ ساخته شده است.

جنس بدنه

جنس فلز به کار رفته در فندک های زیپو با یکدیگر متفاوت است. اما بخش عمده ای از فندک های زیپو از برنج ساخته شده اند که برخی از آن ها دارای روکش کروم و روکش طلا نیزهستند.

طلا، نقره، مس از فلزهای ارزشمند دیگری هستند که در ساخت بدنه فندک های زیپو مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس بدنه متفاوت فندک های زیپو روی قیمت ها نیز تاثیر دارد و در حالت کلی فندک های برنجی با روکش کروم از قیمت مناسبتری برخوردار است و فندک زیپوهای ساخته شده از طلا جزو مجموعه گرانبها و ارزشمند فندک های زیپو محسوب می شوند.

جدیدترین فندک های زیپو طراحی شده توسط کمپانی زیپو مدل های بی متال هستند که بدنه آن ها از ترکیب دو فلز مس و نقره ساخته شده است.

جنس بدنه فندک های زیپو علاوه بر قیمت، ارزش کلکسیونی ویژه ای به آن ها بخشیده است چرا که فندک های زیپو با جنس طلا، نقره و مس به صورت محدود تولید می شوند و بسیار کمیاب هستند. این بدنه ها در سبک های متفاوت کلاسیک، آرمورکیس و رپلیکا طراحی و تولید می شوند و بدنه هایی از جنس برنج  دارای بیشترین تنوع در سبک های اسلیم، وینتیج و .. می باشد.

فندک های زیپو در ایران لایتر

مجموعه ایران لایتر با داشتن تنوع بیش از 1800 محصول، مجموعه ای گرانبها از فندک های طلا، نقره 925 عیار و مس را برای خریدی مطمئن و با کیفیت برای شما فراهم آورده است.

شما می توانید با تضمین اصالت کالا و کیفیت جنس خریداری شده بهترین تجربه خود را با ما داشته باشید. همچنین می توانید با استفاده از خدمات مشاوره رایگان قبل و بعد از خرید تیم مجرب ایران لایتر بهرمند شده و بهترین ها را انتخاب کنید.