نمایش 1–18 از 51 نتیجه

تونینو لامبورگینی

برند لامبورگینی

لامبورگینی یکی از معروف ترین برند های ایتالیایی در زمینه تولید اتومبیل های لوکس و اسپرت است که در سال 1963 توسط فریچیو لامبروگینی تاسیس شد. به دلیل ابداعات و نواوری هایی که فریچیو در این صنعت داشت در زمان کوتاهی به شهرتی جهانی دست یافت.

تونینو وارث فریچیو با هدف به تصویر کشیدن هنر بی نظیر، صنعت و نوآوری ایتالیایی به جهان کمپانی تونینو لامبورگینی را در دهه ی 80 تاسیس کرد. این کمپانی خط تولید محصولات خود را در زمینه ی تولید انواع کالاهای لوکس مانند اتومبیل، تلفن همراه، پوشاک و اکسسوری گسترش داد. از جمله ی اکسسوری های تولید شده توسط این کمپانی می توان به ساعت، عینک، فندک و … اشاره کرد.

این برند ایتالیایی به کیفیت، اصالت و لوکس بودن محصولات خود شناخته می شود چرا که الویت این کمپانی بر همین اساس پایه گذاری شده است. محصولات این کمپانی همچنین از تنوع بی نظیری برخوردار می باشد که فندک های آن نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

فندک های تونینو لامبروگینی

فندک های لامبورگینی درست همانطور که از این کمپانی افسانه ای انتظار دارید؛ طراحی فوق العاده و منحصر به فردی دارند. اگر چه که تخصص این کمپانی در تولید اتومبیل است اما با نوآوری و خلاقیت خود تغییری شگرف در صنعت تولید فندک نیز بوجود آورده است.

این فندک ها با الهام گرفتن از اتومبیل های لامبورگینی طراحی می شوند به همین دلیل استایل اسپرت و خاص خود را دارند. به عنوان مثال میتوان به چراغ ها، سپر و سوییچ اتومبیل لامبورگینی اشاره کرد که نشانه هایی از آن در طراحی فندک های لامبورگینی مشهود است. طراحی هندسی بدنه، ضد زنگ بودن آن و حکاکی لانه زنبوری بر روی برخی از مدل ها از دلایل اصلی تمایز فندک های لامبورگینی با دیگر فندک ها می باشد.

جزییات طراحی مدرن فندک و به کار بردن رنگ های جسورانه در طراحی و ساخت فندک های لامبورگینی زیبایی چشم گیری به آن بخشیده است.

فندک های تولید شده توسط این کمپانی گازی هستند که قابلیت شارژ مجدد دارند و شعله ی  اکثر فندک های آن جت می باشد که در بعضی از سری ها شعله ی جت و معمولی هر دو با هم در طراحی آن بکار رفته است.

لوگوی تونینو لامبروگینی، گاو وحشی درون یک سپر،  از همان سال های اولیه تاسیس شرکت تا کنون بدون هیچ تغییری مورد استفاده قراره گرفته و بر روی بدنه ی تمامخی فندک های لامبیروگینی حک می شود که نشان از قدرت، ثبات این برند ایتالیایی اصیل دارد.

دوام و ماندگاری فندک های لامبروگینی به شما این اطمینان را می دهد که سال های طولانی از فندک لوکس خود استفاده خواهید کرد.

فندک های لامبورگینی در ایران لایتر

ما در مجموعه ی ایران لایتر تنوعی چشم گیر از فندک های لامبورگینی را فراهم کردیم تا تجربه ی خریدی راحت و امن را به شما هدیه دهیم. همچنین شما می توانید از تخصص و خدمات مشاوره ی رایگان قبل و بعد از خرید بهره مند شوید.