نمایش دادن همه 9 نتیجه

بخاری جیبی زیپو

بخاری جیبی زیپو

بخاری جیبی های زیپو جدیدترین محصول تولید شده توسط این کمپانی است تا از شما در برابر سرمای زمستان محافظت کند. این بخاری جیبی ها دارای ساختار فلزی و با دوامی هستد، در دو نوع بنزینی و شارژی تولید شده اند که گرمایی بدون شعله و ملایم تولید می کنند از این رو وسیله ای امن می باشد تا با اطمینان خاطر از گرمای آن لذت ببرید.

بخاری جیبی های بنزینی زیپو در دو مدل 6 ساعته و 12 ساعته طراحی و تولید شده اند. سوخت مورد استفاده در این بخاری جیبی ها بنزین زیپو می باشد که تا اتمام سوخت روشن می ماند و همچنین قابلیت شارژ مجدد نیز دارند.

این بخاری جیبی ها به همراه پیمانه مخصوص شارژ بنزین و کاور ارائه می شوند.

بخاری جیبی های شارژی زیپو در 3 مدل 3 ساعته، 6 ساعته و 9 ساعته طراحی و تولید شده اند. این بخاری جیبی ها به همراه کابل شارژ مخصوص ارائه می شوند که در بعضی از مدل های آن بند آویز گردنی برای استفاده ی راحت تر تعبیه شده است.

این نوع بخاری جیبی ها دارای دکمه ی پاور و دمای قابل تنظیم می باشد که شما می توانید در هر زمانی از گرما و درجه ی حرارت دلخواه  بهره مند شوید.

از بخاری جیبی های شارژی زیپو به عنوان پاوربانک برای شارژ تلفن همراه، تبلت، دوربین و .. نیز می توانید استفاده کنید.

قیمت و خرید بخاری جیبی های زیپو در ایران لایتر

مجموعه ی ایران لایتر این افتخار را دارد تا با بیش از هفت سال تجربه و تخصص در فروش محصولات اصل و اورجینال در خدمت شما باشد. ما در این مجموعه انواع بخاری جیبی های زیپو را فراهم آوردیم تا تجربه ی خریدی مطمئن و لذت بخش را به شما هدیه دهیم. برای خریدی مطمئن کافیست تا به پشتیبانی تیم ایران لایتر مراجعه کنید و از خدمات مشاوره ی رایگان قبل و بعد از خرید بهره مند شوید تا بهرین انتخاب را داشته باشید.