نمایش 1–18 از 825 نتیجه

فینیش بدنه

فندک زیپو

فندک های زیپو محصولی با کیفیت و با دوام، ارائه شده توسط کمپانی زیپو می باشد که در سال 1932 توسط جورج بلیزدل تاسیس شد. فندک های این کمپانی از تنوع بی نظیری برخوردارند که تفاوت در تکنیک طراحی، سبک بدنه و فینیش بدنه از دلایل اصلی این تنوع بشمار می رود.

فینیش بدنه

فندک های زیپو علاوه بر تفاوت در سبک بدنه در نوع فینیش نیز با یکدیگر تفاوت دارند. پرداخت نهایی که بر روی بدنه ی فندک های زیپو انجام می شود را فینیش بدنه می گویند. فندک های زیپو دارای شش نوع فینیش متفاوت می باشند که از جمله ی آن ها می توان به فینیش مات، خش دار، آنتیک، آسفالتی، براق و برس خورده اشاره کرد.

فندک های زیپو هم با تکنیک های طراحی مختلف و هم در مدل های ساده با فینیش های فوق طراحی و تولید می شوند. تکنیک های متفاوت طراحی مانند چاپ رنگی، پلاک، حکاکی لیزری و عمیق، حکاکی 360 درجه و …  بر روی تمامی فینیش های فندک زیپو قابلیت اجرا دارند اما برخی از تکنیک های  طراحی بر روی فینیش های خاصی انجام می شود.

فینیش برس خورده و براق از محبوب ترین فینیش های فندک زیپو محسوب می شوند و تکنیک های طراحی متفاوت مانند پلاک و حکاکی 360 درجه اغلب بر روی این دو فینیش اجرا می شود.

فینیش آسفالتی در خلال جنگ جهانی دوم مورد توجه کمپانی زیپو قرار گرفت از این رو اکثر فندک های زیپو با طراحی مربوط به دوران جنگ با این نوع فینیش طراحی و تولید می شوند.

مدل های ساده و بیسیک زیپو اغلب دارای فینیش مات و براق هستند که از بهترین مدل ها برای حکاکی اختصاصی محسوب می شوند.

فینیش های براق به نسبت سایر فینیش های بدنه به خط و خش و اثر انگشت حساس تر هستند از این رو نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند. هر کدام از فینیش های ایجاد شده بر روی بدنه ی فندک های زیپو زیبایی منحصربه فرد خود را دارند که هر شخصی با هر سلیقه ای را به خود جذب می کند.

فندک های زیپو در ایران لایتر

تمامی محصولات ارائه شده توسط مجموعه ی ایران لایتر اصل و اورجینال می باشند و مجموعه ی ما این افتخار را دارد که با بیش از هفت ساال سابقه در فروش فندک و لوازم جانبی آن زمینه ی خریدی امن و مطمئن را برای شما فراهم کند.

همچنین شما می توانید برای انتخابی بهتر از بین محصولات ارائه شده از تجربه و تخصص مجموعه ی ایران لایتر از طریق مشاوره ی رایگان قبل و بعد از خرید نیز بهره مند شوید.