نمایش 1–18 از 38 نتیجه

لوازم جانبی زیپو

لوازم جانبی زیپو

فندک های زیپو برای روشن شدن علاوه بر بنزین به سنگ و فیتیله نیز نیاز دارند. بعد از گذشت بازه زمانی بین 3 تا 5 ماه سنگ فندک زیپو و بعد از گذشت حدود 1 سال یا بیشتر فیتیله فندک زیپو نیاز به تعویض دارد. از این رو کمپانی زیپو علاوه بر تولید بنزین، سایر لوازم جانبی ضروری فندک را نیز تولید و به بازار عرضه کرده است.

این کمپانی علاوه بر تولید لوازم جانبی مورد نیاز فندک، سایر لوازم از جمله زیرسیگاری، کاور و کیف کمری فندک، پنبه و نمد، فلاسک جیبی و گاز زیپو را نیز تولید کرده است. همچنین این کمپانی لوازم مورد نیاز برای فعالیت هایی مانند کوهنوردی و کمپینگ، از جمله آتش زنه، هیزم و مخزن همراه بنزین را در دستور کار تولید خود قرار داده است.

کمپانی زیپو انواع مغزی مورد استفاده در فندک های زیپو اعم از مغزی های اسلیم، مغزی طلایی و نقره ای بنزینی، مغزی های گازی شعله معمولی و جت (اتمی)، پیپ و پلاسمایی را طراحی و تولید کرده است تا در صورت نیاز بتوانید آن را در داخل بدنه به راحتی جایگزین کنید.

انواع لوازم جانبی زیپو در ایران لایتر

ما در مجموعه ایران لایتر برای خریدی راحت با صرف کمترین زمان ممکن انواع لوازم جانبی مورد نیاز فندک را با تضمین اصالت و اورجینال بودن کالا برای شما فراهم آوردیم.

همچنین شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان تیم مجرب ایران لایتر در صورت بروز هرگونه مشکل بهرمند شوید و با مراجعه به پیج اینستاگرام ایران لایتر از آموزش های مورد نیاز در جهت تعویض و ترمیم فیتیله فندک، تعویض سنگ و نحوه صحیح بنزین زدن به فندک را مشاهده کنید.