نمایش دادن همه 15 نتیجه

مخصوص پیپ

فندک پیپ

این فندک ها مخصوص روشن کردن پیپ ساخته شده اند. اکثر برندهای معروف فندک علاوه بر تولید فندک هایی با شعله معمولی، اتمی و یا پلاسمایی خط تولید فندک با شعله ی پیپ را هم مورد توجه قرار داده اند.
فندک های پیپ از طیف تنوع گسترده ای برخوردارند که در مدل های  سنگی (چخماقی)، جرقه ای و بنزینی و گازی طراحی و تولید می شوند.

تفاوت فندک پیپ با فندک های شعله معمولی در چیست؟

فندک های پیپ شعله ای کج دارند تا به راحتی بتوانید با آن پیپ را روشن کنید به طوری که انگشتانتان نسوزد و همچنین به کاسه ی پیپ هم آسیبی نمی رساند. اغلب فندک های پیپ شعله ای بین 30 تا 90 درجه دارند در صورتی که شعله در فندک های معمولی هیچ زاویه ای ندارد و مستقیم است.
برخی از فندک های پیپ همچنین ابزار مخصوص به پیپ را با خود به همراه دارند که از جمله ی این ابزار میتوان به کوبه و سیخ جهت تمیز کردن پیپ اشاره کرد؛ فندک های سری … سارومه  جزو این دسته از فندک های پیپ به شمار می روند.
از دیگر برندهای تولید کننده ی فندک پیپ می توان به پیرکاردین، پورشه دیزاین، ساوینلی و زیپو اشاره کرد.
برندهایی مانند سارومه، پیرکاردین، پورشه دیزاین و … اغلب فندک های گازی پیپ را تولید می کنند اما کمپانی زیپو به صورت کاملا مجزا مغزی بنزینی پیپ را در دستور تولید خود قرار داد.

فندک های پیپ زیپو

کمپانی زیپو در سال 1982 اولین فندک پیپ خود را طراحی و به بازار عرضه کرد. از آنجایی که خط تولید مغزی و بدنه ی فندک های زیپو از یکدیگر جدا می باشد، شما می توانید به راحتی مغزی پیپ زیپو را با مغزی شعله معمولی آن تعویض کنید و از شعله ی کج آن بهره مند شوید. مغزی های بنزینی پیپ زیپو در دو رنگ طلایی و نقره ای تولید شده اند که در سال جدید این کمپانی مغزی گازی پیپ را هم طراحی و به بازار عرضه کرده است.

فندک پیپ بنزینی بهتر است یا گازی؟

این یک انتخاب شخصی است چرا که بسیاری از افراد به بوی بنزین حساسیت دارند و یا استفاده از فندک بنزینی برای آن ها راحت نیست. در حالت کلی می توان گفت که فندک های پیپ بنزینی به دلیل مکانیسم ساده ای که دارند از دوام و ماندگاری بالا تری برخوردار می باشند اما فندک های گازی پیپ به دلیل مکانیسم پیچیده ی خود نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند.

فندک های پیپ در ایران لایتر

در فروشگاه ایران لایتر شما می توانید مجموعه ای از فندک های پیپ گازی و بنزینی را از بهترین برندهای تولید کننده ی فندک مشاهده کنید و همچنین از خدمات مشاوره ی رایگان تیم ایران لایتر در این زمینه بهره مند شوید و خریدی امن و مطمئن را تجربه کنید.